O Nas

Kim jesteśmy i co robimy?

Od kilku lat działamy na rzecz osób z niepełnosprawnościami wynikającymi z nagłej utraty zdrowia w wyniku urazu. Początkowo nasze wsparcie obejmowało ocenę rozmiaru szkody i uzyskiwanie świadczeń związanych z kosztami leczenia, rehabilitacji, zakupu sprzętu czy przystosowania mieszkania do potrzeb osoby z niepełnosprawnościami. W miarę rozwoju firmy naszą ofertę wzbogaciliśmy o pełną ocenę potrzeb i ustalenie indywidualnego planu działania, wskazanie możliwych źródeł finansowania potrzeb i doradztwo w doborze właściwego sprzętu.

W chwili obecnej oferta naszej firmy obejmuje również kompleksowe zarządzanie rehabilitacją medyczną, społeczną i zawodową. Dla naszych klientów wraz z partnerami społecznymi i biznesowymi rozwijamy również projekt kompleksowego wsparcia dla osób po amputacjach oraz urazach rdzenia kręgowego, a także urazach mózgu i udarach. Szczegółowe informacje na temat pomocy można znaleźć na stronach poszczególnych programów:

Współpracujemy z fundacjami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnościami, m.in. z Fundacją Moc Pomocy i Fundacją Rafała Wilka Sport Jest Jeden. Jesteśmy również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rehamanagerów.

Twórcą i właścicielem marki Rehacompleks jest Bartosz Kaczmarek

Twórcą i właścicielem marki Rehacompleks jest Bartosz Kaczmarek, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a dodatkowo – Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył również Studia Podyplomowe uzyskując tytuł Specjalisty ds. Zarządzania Rehabilitacją i objął stanowisko Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Rehamanagerów.

Od kilkunastu lat pracuje w organizacjach pomagających osobom z niepełnosprawnościami. Na stałe jest związany z Fundacją Moc Pomocy, w której jako Menadżer Rehabilitacji odpowiada za organizację procesu rehabilitacji podopiecznych i ich powrotu do sprawności. Pełni również funkcję wiceprezesa w Fundacji Rafała Wilka Sport Jest Jeden. Ukończył również Akademię Trenerów Mentalnych zdobywając tytuł Trenera Mentalnego, a posiadaną wiedzę wykorzystuje w budowaniu pewności siebie, samoakceptacji oraz określaniu celów u osób z niepełnosprawnościami i parasportowców.

Prywatnie jest mężem Ani oraz tatą Oli i Michała, a także pasjonatem jazdy rowerowej po bezdrożach i nieznanych szlakach.